Bericht

Wie is de tweehonderdste aanmelder?

Geplaatst op 28 februari 2020, 18:27 uur

 

Wie is de tweehonderdste aanmelder?

Shamida Smulders blijkt de tweehonderdste aanmelder te zijn op onze website.
"Wat een toeval"; roept ze uit, als de redactie haar welkom heet."Ook welkom bij mij in het Griekse restaurant Aphrodite Gyros & More. Deze zaak ben ik drie maanden geleden begonnen.Er zat eerst een Turkse pizzeria. Mijn eerste klant was een jochie dat een poos voor de menukaart stond te twijfelen en daarna aan de toonbank een Turkse pizza bestelde. Teleurgesteld sjokte hij weer weg." De klanten die nu tijdens ons gesprek binnenkomen, zijn in elk geval wel zeer enthousiast over wat Shamida te bieden heeft.


Zij woont in de binnenstad van Utrecht.
"Maar ik ben meer in Lunetten dan thuis. Ik zit hier ook al zo'n zes jaar, waarvan vijf jaar met alleen de keuken. Daar maak ik maaltijden voor mijn tweede bedrijf 'Smulders Kookt', waar men online verse maaltijden kan bestellen. Die bezorg ik de volgende dag met een elektische bakfiets door heel Utrecht.Ik vind het hier een fijne plek om te werken. Als ik Lunetten binnenrijd, is het net alsof ik op vakantie ben. Ik word helemaal gelukkig door al het groen om me heen."

Shamida heeft het winkelcentrum de laatste jaren sterk zien veranderen in positieve zin.
"De afgelopen jaren zijn er zeer betrokken winkeliers bijgekomen. Ook de bewoners voelen zich betrokken bij dit winkelcentrum, wat het extra fijn maakt om hier te zijn.
Zo gingen er laatst een paar jongens joyriden met mijn elektrische bakfiets en daar ging meteen een bewoner achteraan. Hij rende mijn zaak in om het te melden."


Veel wijkbewoners kennen Shamida al wat langer. Voor het eerste nummer van 'Hallo Lunetten' heeft zij jaren geleden een interview gegeven. "Ik ben dus een Bekende Lunettenaar", zegt ze vol trots.
Dat wil de redactie graag geloven, terwijl Shamida een heerlijke Latte Machiato koffie aanbiedt.

Illustration