Bericht

Veel belangstelling voor het eerste Energiecafé van Warm Lunetten

Geplaatst op 27 oktober 2023, 16:47 uur
Illustration
logo
Warm Lunetten

 

De belangstelling in de Musketon voor het eerste Warm Lunetten Energiecafé , afgelopen dinsdag, met ongeveer 50 bezoekers,  was groot.

 

Buren voor buren. 

Buurtgenoten met vragen over verduurzaming konden terecht bij elkaar met ervaring met bepaalde maatregelen. Dit leverde informatieve en levendige gesprekken op. Bewoners van het Zwarte Woud willen graag samen aan de slag en krijgen daarbij assistentie van Warm Lunetten.

 

Gemeente. 

De gemeente was aanwezig om vragen over subsidies te beantwoorden. Heb je dit gemist of wil je het nog even nalezen? Kijk dan op de site Jouw Huis Slimmer!

 

Vereniging van Eigenaren. 

Aan de VvE's biedt de gemeente hulp met onderzoek, advies en uitvoering bij de verduurzaming van het complex. Een ronde langs de VVE-en over de stand van zaken rond verduurzaming leverde afspraken op om samen te werken. Om te beginnen met vervanging van glas, kozijnen, deuren en ecologisch onderzoek in verband met spouwmuurisolatie.

Een grote wens is om het netwerk van VvE's in de wijk te versterken, en menskracht om de bijeenkomsten te faciliteren.

 

Netwerk Warm Lunetten

Het team is tijdens de avond ook versterkt met bewoners die zich aansluiten om de organisatie van het netwerk te versterken. Hoe jij dit ook kan doen? Kijk even op onze site www.Lunetten.nl/warmlunetten of mail naar warmlunetten@lunetten.nl

 

Volgend energiecafé, ook weer voor VvE's!

Wij willen iedereen bedanken voor hun komst en bijdrage aan een geslaagde avond.

Het volgende café staat al gepland: dinsdag 13 februari 2024 ben je weer zeer welkom in de Musketon.

 

Met warme groet,

Team Warm Lunetten

 

Klik op de foto voor een vergroting en begeleidende tekst. Toets <of> voor terug/heen en X (rechtsboven voor afsluiten)

Deel dit: