RecycleSint Lunetten: De speelgoedruilbeurs in de Musketon!
Lieve wijkies, het is weer zover: We gaan weer zoveel mogelijk speelgoed met elkaar delen! En dat doen we op de plek waar we in 2018 voor het eerst begonnen zijn: het ons zo vertrouwde buurtcentrum De Musketon!
Tijdens Recyclesint ruilen we speelgoed, boekjes en spelletjes met elkaar, met gesloten beurs. Beter voor het milieu, gezellig, en goed voor de wijk. Delen met elkaar en speelgoed een nieuw leven gunnen is wat ons betreft fijner dan nieuw kopen. Het moois wordt ook aangeboden aan lokale goede doelen en gezinnen die wat extra steun kunnen gebruiken. Zo kunnen we samen zoveel mogelijke kinderen van decembercadeautjes voorzien.
Het ruilen is verdeeld in drie delen:
Zaterdag 8 november
15:00 - 17:00 uur Speelgoed inruilen voor punten
19:00 - 21:00 uur Punten inruilen voor speelgoed
Zondag 9 november
9:00-11:00 uur Punten inruilen voor speelgoed
Lokatie: De ontmoetingsruimte A12 'De Karabijn' in De Musketon, Hondsrug 19 te Utrecht
Hoe werkt het:
- Iedereen die speelgoed, spelletjes en kinderboeken over heeft waar niet meer mee wordt gespeeld, kan dat inleveren.
- Je krijgt punten die - ongeveer - de tweedehandswaarde van je speelgoed vertegenwoordigen.
- Op een later tijdstip mag je voor deze punten nieuw tweedehands speelgoed uitkiezen.
- Al het ingeleverde speelgoed dat na deze avond overblijft, vindt een nieuwe bestemming. Het wordt uitgedeeld aan (kinderen van) ouders voor wie de cadeautjesmaand financieel moeilijk is op te brengen. Dit gebeurt onder meer via de voedselbank en andere sociale organisaties
- Je mag daarom natuurlijk ook speelgoed doneren zonder ruilen.
- Al het speelgoed dat je inlevert moet schoon, heel en compleet zijn om teleurstellingen te voorkomen.
Ken of ben je iemand in financiële nood die geholpen kan worden door RecycleSint? Stuur dan een mailtje naar Recyclesintlunetten@gmail.com. Zou je willen helpen deze mooie dagen met elkaar te organiseren? Stuur dan een berichtje, want alle hulp is welkom. Al is het maar een paar uurtjes.
Dus tel je puzzelstukjes na, was de knuffels, en sorteer het speelgoed voor een tweede speelleven bij een ander kind. We gaan weer ruilen!
Tot RecycleSint 2025 weer terug in de Musketon!